GFRC Beton Nerelerde Kullanılır?

Yapılarınız bizimle çok daha değerli

GFRC Betonun Nerelerde Kullanılır?

Gelişmiş ülkelerde dış cephe kaplaması olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle çok katlı yapılarda duvar örmeye son verilerek GFRC paneller kullanılmaktadır. Bu paneller bina bünyesine kat betonlarına, kolon ve kirişlere mekanik ya da kaynaklı olarak monte edilmektedir. Hızlı ve belirli bir standartla zorlu doğa koşullarına dayanıklı dış cepheler elde edilir. Pencere boşlukları ve söveler panel üzerinde tasarlanarak tek parça olarak cepheye montajlanabilir. GFRC elemanların arka yüzeylerinde ısı izolasyon malzemeleri kullanarak izolasyonlu malzemeler elde edilir. GFRC su geçirmez olduğu için izolasyon malzemesi özelliğini kaybetmez.

GFRC binaların dış cephe kaplamaları haricinde kent ve bahçe mobilyaları üretiminde, yaya ve üst geçitlerde, istinat duvarları kaplamalarında, taksi ve otobüs durakları, güvenlik kulübeleri, meydan çeşmeleri, saat kuleleri, banka atm'leri, pergolalar, kamelyalar, oturma bankları, meydan havuzları, bahçe giriş kapıları, abideler ve mezarlar başta olmak üzere pek çok obje üretiminde kullanılmaktadır.

İletişim

Yenilikçi çözümleri, kalite ile birleştirerek hizmet veren 3H PREKAST bize ulaşın...

Adres

GENEL MERKEZ: Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perla Vista Sitesi A Blok D: 69 Beylikdüzü / İSTANBUL

ANADOLU YAKASI OFİS: Sur Yapı Eksen İstanbul Sitesi Tantavi Mahallesi Estergon Caddesi F Blok Kat:1 D:34 Ümraniye/İSTANBUL

FABRİKA: Alipaşa Mh. Pehlivan Arif Sk. No:15 Silivri/İSTANBUL

Telefon

Tel: (0212) 663 02 72-73 Fax: (0212) 653 23 67 Fabrika Tel: (0212) 716 51 94