GFRC Beton Neler Yapılır

Yapılarınız bizimle çok daha değerli

GFRC Betonun Nerelerde Uygulanır Neler Yapılır?

Kalıbını yapabildiğiniz herşeyi GFRC ile yapabilirsiniz.

GFRC ile klasik formların yanı sıra modern ve minimalist cepheler tasarlanıp uygulanmaktadır. Günümüzde gelişmiş boyutlu modelleme programlarının desteği ile kalıp, üretim ve montaj aşamaları detaylı bir şekilde tasarlanmaktadır. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar karşısında inşaat sektöründe kullanılan malzemelerin de boyutları ve nitelikleri değişmiştir. GFRC bu yeni segmentin başarılı malzemelerinden biridir. Klasik, modern ve amorf formlarla her tür tasarımdaki dış cepheler güven ve özenle kaplanır.

GFRC uygulamasının bel kemiği projedir.

GFRC ön üretimli bir sistemdir. Kaplanacak binadan alınan rölöve ölçüleri ile istekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda binanın dış cephesi tasarlanır. Tüm bölümler üzerinde detaylı ve 3 boyutlu çözümler yapılarak malzemelerin birbirleri ve bina ile ilişkileri, bağlantı şekilleri projelendirilir. Cephede bulunacak tüm malzemelerin ayrı ayrı üretim projeleri çizilir. Binaya montaj sırasında kullanılacak her türlü malzeme tanımlanır ve miktarları belirlenir. Bu esaslar doğrultusunda kalıp yapım aşamasıyla üretim süreci başlar. Hazırlanan kalıplarda beton dökümüne geçilir. çıkan ürünler sevkiyata hazır hale getirilerek bekletilir. Şantiyeye sevk edilen parçalar ve montaj ekipmanları ile montaj başlatılır. İmalat ve montaj birlikte devam eder. Montajı tamamlanan parçaların yerinde ince bakım ve temizlikleri yapılarak ara derzleri doldurulur. Cephe böylelikle boya yapımına hazır hale gelir. İsteğe bağlı olarak montajı tamamlanan malzemeler boyanabilir ve su itici koruma astarı sürülebilir. GFRC betonu her türlü formu alabilen, uzun yıllar zorlu koşullara dayanabilen ve estetik yapısı sayesinde gelişen inşaat sektöründe önemli bir buluş olarak yerini almıştır.

İletişim

Yenilikçi çözümleri, kalite ile birleştirerek hizmet veren 3H PREKAST bize ulaşın...

Adres

GENEL MERKEZ: Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Perla Vista Sitesi A Blok D: 69 Beylikdüzü / İSTANBUL

ANADOLU YAKASI OFİS: Sur Yapı Eksen İstanbul Sitesi Tantavi Mahallesi Estergon Caddesi F Blok Kat:1 D:34 Ümraniye/İSTANBUL

FABRİKA: Alipaşa Mh. Pehlivan Arif Sk. No:15 Silivri/İSTANBUL

Telefon

Tel: (0212) 663 02 72-73 Fax: (0212) 653 23 67 Fabrika Tel: (0212) 716 51 94